Dll indir DLL ARŞİVİ

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll İndir

DLL indir > A > api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll indir eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Dosya bilgileri


api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll işletim sistemini seçerek ihtiyacın olduğu DLL dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsin. Windows işletim sisteminin sürümünü bilmen gerekir 64 bit kullanıcılar için 64 bit DLL dosyasını indirmelisiniz.

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Neden Kaynaklanır?


api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL Yükleme

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasını sol tarafta yer alan "indir" tuşuna tıklayınız. Açılan pencereden api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll sizin için uygun olan İşletim sistemi "Windows bit 34/64" dosyasını bilgisayarınıza indirin;

Resimde görülen uygulamaları tek tek yapınız. api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll zip dosyasına sağ tıkla klasöre çıkart klasör içine gir api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.dll dosyasını kopyala seçeneğine tıklayın artık dosyasını kopyaladınız.
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll "api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll"
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 32 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> System32 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 64 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> SysWOW64 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Detaylı anlatım

  1. Dosyayı sunucularımız üzerinden işletim sisteminize uygun olanı bilgisayarınıza yükleyiniz.
  2. DLL dosyası bilgisayarınıza api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll sıkıştırılmış olarak inmiştir. Bu dosyayı açmak için sıkıştırma açıcı programlara ihtiyacınız olacaktır. Bunun için öneri olarak Winrar veya Winzip gibi sıkıştırma programının bulunurluğunu sağlayın.
  3. indirilen api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasının üstüne mouse ile sağ tıklayarak "klasöre çıkart" seçeneğine tıklayınız. İlgili klasöre girerek api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyasının çıktığını göreceksiniz. Dosyanın üzerine sağ tıklayarak kopyala seçeneğini seçiniz.
  4. Windows 32-bit işletme sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\System32" klasörüdür.
  5. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde System32 klasörüne api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
  6. Windows 64-bit işletim sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\SysWOW64" klasörüdür.
  7. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde SysWOW64 klasörüne api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
  8. DLL zaten var uyarısı yapabilir. Zarar görmüş bir DLL yenisiyle değiştirildiğinde api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll yenilenmiş olacaktır.
  9. DLL test etmek denemek için uygulamadaki hatalı işlemi tekrar ediniz.

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hakkında uyarı

Not: DLL dosyası bazen uygulamanın kök dosyası içerisinde gereksinim ihtiyacı olabilir Örneğin bir uygulama yada oyun indirdiğinizde dosyasının kök dizinine yapıştırmanız gerekmektedir. Bir dosyanın kök dizini nasıl bulunur ? Örneğin DLLindir uygulamasını indirdiniz Masaüstünde DLLindir kısa yolu üzerine sağ tıklayarak "özellikler -> Dosya konumunu aç" tıklayarak dosya kök dizinine ulaşabilirsiniz.

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll DLL yükledim sorun devam ediyor?

DLL Hatası devam ediyor peki CMD ayarlarını yaptınız mı ? Windows -> Başlat -> Çalıştır -> CMD yazmanız gerekmektedir. CMD dosyası yetkinlik gerektirir bunun için CMD dosyasını açarken sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır menusunu kullanmanız gerekmektedir.. Açılan komut penceresine “RegSvr32 C:\Windows\System32\DLLname.dll” komutunu girerek Enter tuşuna basınız.

Windows 32 bit ve Windows 64 bit için CMD komut penceresine sfc /scannow komutunu ile DLL dosyalarınızı onarabilirsiniz.

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hataları ve Uyarıları

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası neden olduğunu araştırdınız mı ? Bunun bir çok nedeni olabilir regedit dosyası bozulması, kötü uygulamaların zarar vermesi, aynı veride olan bir dll üstüne yüklenip hataya sebeb olması

api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyası sisteminizde problemli olduğu görülüyor onarımı ya üstüne yüklenmeli yada kaldırıp yenisiyle değiştirebilirsiniz.
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Hata yorumları:

“api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bulunamadı”
“api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Yüklenirken hata oluştu”
“api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll kitlendi”
“api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll dosyası bulanamıyor.”
“api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Çökmesi”
“api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Erişim ihlali.”
“api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll Kaydedilemiyor.”
api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll hatası api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll - Sistem Hatası Program api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?