Dll indir DLL ARŞİVİ

atlantis_tank.dll İndir

DLL indir > A > atlantis_tank.dll
atlantis_tank.dll indir eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen atlantis_tank.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
 • DLL'i Paylaş
 • atlantis_tank.dll

  indir

 • Lisans Durumu:
 • Ücretsiz
 • Boyut
 • 3,7 KB
 • İşletim Sistemi
 • Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows 10
atlantis_tank.dll eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen atlantis_tank.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.

atlantis_tank.dll Dosya bilgileri


atlantis_tank.dll işletim sistemini seçerek ihtiyacın olduğu DLL dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsin. Windows işletim sisteminin sürümünü bilmen gerekir 64 bit kullanıcılar için 64 bit DLL dosyasını indirmelisiniz.

atlantis_tank.dll Neden Kaynaklanır?


atlantis_tank.dll DLL Yükleme

atlantis_tank.dll dosyasını sol tarafta yer alan "indir" tuşuna tıklayınız. Açılan pencereden atlantis_tank.dll sizin için uygun olan İşletim sistemi "Windows bit 34/64" dosyasını bilgisayarınıza indirin;

Resimde görülen uygulamaları tek tek yapınız. atlantis_tank.dll zip dosyasına sağ tıkla klasöre çıkart klasör içine gir atlantis_tank.dll.dll dosyasını kopyala seçeneğine tıklayın artık dosyasını kopyaladınız.
atlantis_tank.dll atlantis_tank.dll "atlantis_tank.dll"
atlantis_tank.dll atlantis_tank.dll
atlantis_tank.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 32 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> System32 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
atlantis_tank.dll
atlantis_tank.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 64 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> SysWOW64 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
atlantis_tank.dll

atlantis_tank.dll Detaylı anlatım

 1. Dosyayı sunucularımız üzerinden işletim sisteminize uygun olanı bilgisayarınıza yükleyiniz.
 2. DLL dosyası bilgisayarınıza atlantis_tank.dll sıkıştırılmış olarak inmiştir. Bu dosyayı açmak için sıkıştırma açıcı programlara ihtiyacınız olacaktır. Bunun için öneri olarak Winrar veya Winzip gibi sıkıştırma programının bulunurluğunu sağlayın.
 3. indirilen atlantis_tank.dll dosyasının üstüne mouse ile sağ tıklayarak "klasöre çıkart" seçeneğine tıklayınız. İlgili klasöre girerek atlantis_tank.dll dosyasının çıktığını göreceksiniz. Dosyanın üzerine sağ tıklayarak kopyala seçeneğini seçiniz.
 4. Windows 32-bit işletme sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\System32" klasörüdür.
 5. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde System32 klasörüne atlantis_tank.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
 6. Windows 64-bit işletim sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\SysWOW64" klasörüdür.
 7. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde SysWOW64 klasörüne atlantis_tank.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
 8. DLL zaten var uyarısı yapabilir. Zarar görmüş bir DLL yenisiyle değiştirildiğinde atlantis_tank.dll yenilenmiş olacaktır.
 9. DLL test etmek denemek için uygulamadaki hatalı işlemi tekrar ediniz.

atlantis_tank.dll hakkında uyarı

Not: DLL dosyası bazen uygulamanın kök dosyası içerisinde gereksinim ihtiyacı olabilir Örneğin bir uygulama yada oyun indirdiğinizde dosyasının kök dizinine yapıştırmanız gerekmektedir. Bir dosyanın kök dizini nasıl bulunur ? Örneğin DLLindir uygulamasını indirdiniz Masaüstünde DLLindir kısa yolu üzerine sağ tıklayarak "özellikler -> Dosya konumunu aç" tıklayarak dosya kök dizinine ulaşabilirsiniz.

atlantis_tank.dll DLL yükledim sorun devam ediyor?

DLL Hatası devam ediyor peki CMD ayarlarını yaptınız mı ? Windows -> Başlat -> Çalıştır -> CMD yazmanız gerekmektedir. CMD dosyası yetkinlik gerektirir bunun için CMD dosyasını açarken sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır menusunu kullanmanız gerekmektedir.. Açılan komut penceresine “RegSvr32 C:\Windows\System32\DLLname.dll” komutunu girerek Enter tuşuna basınız.

Windows 32 bit ve Windows 64 bit için CMD komut penceresine sfc /scannow komutunu ile DLL dosyalarınızı onarabilirsiniz.

atlantis_tank.dll Hataları ve Uyarıları

atlantis_tank.dll hatası neden olduğunu araştırdınız mı ? Bunun bir çok nedeni olabilir regedit dosyası bozulması, kötü uygulamaların zarar vermesi, aynı veride olan bir dll üstüne yüklenip hataya sebeb olması

atlantis_tank.dll dosyası sisteminizde problemli olduğu görülüyor onarımı ya üstüne yüklenmeli yada kaldırıp yenisiyle değiştirebilirsiniz.
atlantis_tank.dll Hata yorumları:

“atlantis_tank.dll bulunamadı”
“atlantis_tank.dll Yüklenirken hata oluştu”
“atlantis_tank.dll kitlendi”
“atlantis_tank.dll dosyası bulanamıyor.”
“atlantis_tank.dll Çökmesi”
“atlantis_tank.dll Erişim ihlali.”
“atlantis_tank.dll Kaydedilemiyor.”
atlantis_tank.dll hatası atlantis_tank.dll - Sistem Hatası Program atlantis_tank.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?