Dll indir DLL ARŞİVİ

ax_sfun.dll İndir

DLL indir > A > ax_sfun.dll
ax_sfun.dll indir eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen ax_sfun.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
 • DLL'i Paylaş
 • ax_sfun.dll

  indir

 • Lisans Durumu:
 • Ücretsiz
 • Boyut
 • 27 KB
 • İşletim Sistemi
 • Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows 10
ax_sfun.dll eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen ax_sfun.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.

ax_sfun.dll Dosya bilgileri


ax_sfun.dll işletim sistemini seçerek ihtiyacın olduğu DLL dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsin. Windows işletim sisteminin sürümünü bilmen gerekir 64 bit kullanıcılar için 64 bit DLL dosyasını indirmelisiniz.

ax_sfun.dll Neden Kaynaklanır?


ax_sfun.dll DLL Yükleme

ax_sfun.dll dosyasını sol tarafta yer alan "indir" tuşuna tıklayınız. Açılan pencereden ax_sfun.dll sizin için uygun olan İşletim sistemi "Windows bit 34/64" dosyasını bilgisayarınıza indirin;

Resimde görülen uygulamaları tek tek yapınız. ax_sfun.dll zip dosyasına sağ tıkla klasöre çıkart klasör içine gir ax_sfun.dll.dll dosyasını kopyala seçeneğine tıklayın artık dosyasını kopyaladınız.
ax_sfun.dll ax_sfun.dll "ax_sfun.dll"
ax_sfun.dll ax_sfun.dll
ax_sfun.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 32 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> System32 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
ax_sfun.dll
ax_sfun.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 64 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> SysWOW64 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
ax_sfun.dll

ax_sfun.dll Detaylı anlatım

 1. Dosyayı sunucularımız üzerinden işletim sisteminize uygun olanı bilgisayarınıza yükleyiniz.
 2. DLL dosyası bilgisayarınıza ax_sfun.dll sıkıştırılmış olarak inmiştir. Bu dosyayı açmak için sıkıştırma açıcı programlara ihtiyacınız olacaktır. Bunun için öneri olarak Winrar veya Winzip gibi sıkıştırma programının bulunurluğunu sağlayın.
 3. indirilen ax_sfun.dll dosyasının üstüne mouse ile sağ tıklayarak "klasöre çıkart" seçeneğine tıklayınız. İlgili klasöre girerek ax_sfun.dll dosyasının çıktığını göreceksiniz. Dosyanın üzerine sağ tıklayarak kopyala seçeneğini seçiniz.
 4. Windows 32-bit işletme sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\System32" klasörüdür.
 5. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde System32 klasörüne ax_sfun.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
 6. Windows 64-bit işletim sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\SysWOW64" klasörüdür.
 7. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde SysWOW64 klasörüne ax_sfun.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
 8. DLL zaten var uyarısı yapabilir. Zarar görmüş bir DLL yenisiyle değiştirildiğinde ax_sfun.dll yenilenmiş olacaktır.
 9. DLL test etmek denemek için uygulamadaki hatalı işlemi tekrar ediniz.

ax_sfun.dll hakkında uyarı

Not: DLL dosyası bazen uygulamanın kök dosyası içerisinde gereksinim ihtiyacı olabilir Örneğin bir uygulama yada oyun indirdiğinizde dosyasının kök dizinine yapıştırmanız gerekmektedir. Bir dosyanın kök dizini nasıl bulunur ? Örneğin DLLindir uygulamasını indirdiniz Masaüstünde DLLindir kısa yolu üzerine sağ tıklayarak "özellikler -> Dosya konumunu aç" tıklayarak dosya kök dizinine ulaşabilirsiniz.

ax_sfun.dll DLL yükledim sorun devam ediyor?

DLL Hatası devam ediyor peki CMD ayarlarını yaptınız mı ? Windows -> Başlat -> Çalıştır -> CMD yazmanız gerekmektedir. CMD dosyası yetkinlik gerektirir bunun için CMD dosyasını açarken sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır menusunu kullanmanız gerekmektedir.. Açılan komut penceresine “RegSvr32 C:\Windows\System32\DLLname.dll” komutunu girerek Enter tuşuna basınız.

Windows 32 bit ve Windows 64 bit için CMD komut penceresine sfc /scannow komutunu ile DLL dosyalarınızı onarabilirsiniz.

ax_sfun.dll Hataları ve Uyarıları

ax_sfun.dll hatası neden olduğunu araştırdınız mı ? Bunun bir çok nedeni olabilir regedit dosyası bozulması, kötü uygulamaların zarar vermesi, aynı veride olan bir dll üstüne yüklenip hataya sebeb olması

ax_sfun.dll dosyası sisteminizde problemli olduğu görülüyor onarımı ya üstüne yüklenmeli yada kaldırıp yenisiyle değiştirebilirsiniz.
ax_sfun.dll Hata yorumları:

“ax_sfun.dll bulunamadı”
“ax_sfun.dll Yüklenirken hata oluştu”
“ax_sfun.dll kitlendi”
“ax_sfun.dll dosyası bulanamıyor.”
“ax_sfun.dll Çökmesi”
“ax_sfun.dll Erişim ihlali.”
“ax_sfun.dll Kaydedilemiyor.”
ax_sfun.dll hatası ax_sfun.dll - Sistem Hatası Program ax_sfun.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?