Dll indir DLL ARŞİVİ

msvcp110_win.dll İndir

DLL indir > m > msvcp110_win.dll
msvcp110_win.dll indir eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen msvcp110_win.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
 • DLL'i Paylaş
 • msvcp110_win.dll

  indir

 • Lisans Durumu:
 • Ücretsiz
 • Boyut
 • 93 KB
 • İşletim Sistemi
 • Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP
msvcp110_win.dll eksik veya hatalı DLL hatası çözüm için Windows 32 bit veya 64 bit işletim sisteminde sorun olarak görünen msvcp110_win.dll dosyasını indirerek problemi girebilirsiniz.

msvcp110_win.dll Dosya bilgileri


msvcp110_win.dll işletim sistemini seçerek ihtiyacın olduğu DLL dosyasını ücretsiz olarak indirebilirsin. Windows işletim sisteminin sürümünü bilmen gerekir 64 bit kullanıcılar için 64 bit DLL dosyasını indirmelisiniz.

msvcp110_win.dll Neden Kaynaklanır?


msvcp110_win.dll DLL Yükleme

msvcp110_win.dll dosyasını sol tarafta yer alan "indir" tuşuna tıklayınız. Açılan pencereden msvcp110_win.dll sizin için uygun olan İşletim sistemi "Windows bit 34/64" dosyasını bilgisayarınıza indirin;

Resimde görülen uygulamaları tek tek yapınız. msvcp110_win.dll zip dosyasına sağ tıkla klasöre çıkart klasör içine gir msvcp110_win.dll.dll dosyasını kopyala seçeneğine tıklayın artık dosyasını kopyaladınız.
msvcp110_win.dll msvcp110_win.dll "msvcp110_win.dll"
msvcp110_win.dll msvcp110_win.dll
msvcp110_win.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 32 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> System32 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
msvcp110_win.dll
msvcp110_win.dll.dll dosyası artık kopyalandı şimdi işletim sisteminizi iyi bilmeniz gerekir işletim sisteminiz Windows 64 Bit ise;

Bilgisayarım -> C sürücü(Genelde sürücler otomatik C alır) -> Windows -> SysWOW64 dosyasının içine girerek yapıştır yapmanız gerekir. Dosya zaten mevcut üzerine yazmak istiyormusunuz gibi uyarı vermiş olabilir bu durumda üstüne yapıştırma yapmanız ilgili bozuk dosyanın yenilenmesini sağlayabilirsiniz.
msvcp110_win.dll

msvcp110_win.dll Detaylı anlatım

 1. Dosyayı sunucularımız üzerinden işletim sisteminize uygun olanı bilgisayarınıza yükleyiniz.
 2. DLL dosyası bilgisayarınıza msvcp110_win.dll sıkıştırılmış olarak inmiştir. Bu dosyayı açmak için sıkıştırma açıcı programlara ihtiyacınız olacaktır. Bunun için öneri olarak Winrar veya Winzip gibi sıkıştırma programının bulunurluğunu sağlayın.
 3. indirilen msvcp110_win.dll dosyasının üstüne mouse ile sağ tıklayarak "klasöre çıkart" seçeneğine tıklayınız. İlgili klasöre girerek msvcp110_win.dll dosyasının çıktığını göreceksiniz. Dosyanın üzerine sağ tıklayarak kopyala seçeneğini seçiniz.
 4. Windows 32-bit işletme sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\System32" klasörüdür.
 5. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde System32 klasörüne msvcp110_win.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
 6. Windows 64-bit işletim sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör "C:\Windows\SysWOW64" klasörüdür.
 7. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde SysWOW64 klasörüne msvcp110_win.dll yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
 8. DLL zaten var uyarısı yapabilir. Zarar görmüş bir DLL yenisiyle değiştirildiğinde msvcp110_win.dll yenilenmiş olacaktır.
 9. DLL test etmek denemek için uygulamadaki hatalı işlemi tekrar ediniz.

msvcp110_win.dll hakkında uyarı

Not: DLL dosyası bazen uygulamanın kök dosyası içerisinde gereksinim ihtiyacı olabilir Örneğin bir uygulama yada oyun indirdiğinizde dosyasının kök dizinine yapıştırmanız gerekmektedir. Bir dosyanın kök dizini nasıl bulunur ? Örneğin DLLindir uygulamasını indirdiniz Masaüstünde DLLindir kısa yolu üzerine sağ tıklayarak "özellikler -> Dosya konumunu aç" tıklayarak dosya kök dizinine ulaşabilirsiniz.

msvcp110_win.dll DLL yükledim sorun devam ediyor?

DLL Hatası devam ediyor peki CMD ayarlarını yaptınız mı ? Windows -> Başlat -> Çalıştır -> CMD yazmanız gerekmektedir. CMD dosyası yetkinlik gerektirir bunun için CMD dosyasını açarken sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır menusunu kullanmanız gerekmektedir.. Açılan komut penceresine “RegSvr32 C:\Windows\System32\DLLname.dll” komutunu girerek Enter tuşuna basınız.

Windows 32 bit ve Windows 64 bit için CMD komut penceresine sfc /scannow komutunu ile DLL dosyalarınızı onarabilirsiniz.

msvcp110_win.dll Hataları ve Uyarıları

msvcp110_win.dll hatası neden olduğunu araştırdınız mı ? Bunun bir çok nedeni olabilir regedit dosyası bozulması, kötü uygulamaların zarar vermesi, aynı veride olan bir dll üstüne yüklenip hataya sebeb olması

msvcp110_win.dll dosyası sisteminizde problemli olduğu görülüyor onarımı ya üstüne yüklenmeli yada kaldırıp yenisiyle değiştirebilirsiniz.
msvcp110_win.dll Hata yorumları:

“msvcp110_win.dll bulunamadı”
“msvcp110_win.dll Yüklenirken hata oluştu”
“msvcp110_win.dll kitlendi”
“msvcp110_win.dll dosyası bulanamıyor.”
“msvcp110_win.dll Çökmesi”
“msvcp110_win.dll Erişim ihlali.”
“msvcp110_win.dll Kaydedilemiyor.”
msvcp110_win.dll hatası msvcp110_win.dll - Sistem Hatası Program msvcp110_win.dll bilgisayarınızda eksik olduğundan başlayamıyor. Sorunu çözmek için programı yeniden yüklemeyi deneyin.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?