Dll indir DLL ARŞİVİ

Windows 64 Bit DLL

  1. Dosyayı sunucularımız üzerinden işletim sisteminize uygun olanı bilgisayarınıza yükleyiniz.
  2. DLL dosyası bilgisayarınıza sıkıştırılmış olarak inmiştir. Bu dosyayı açmak için sıkıştırma açıcı programlara ihtiyacınız olacaktır. Bunun için öneri olarak Winrar veya Winzip gibi sıkıştırma programının bulunurluğunu sağlayın.
  3. indirilen dosyasının üstüne mouse ile sağ tıklayarak “klasöre çıkart” seçeneğine tıklayınız. İlgili klasöre girerek dosyasının çıktığını göreceksiniz. Dosyanın üzerine sağ tıklayarak kopyala seçeneğini seçiniz.
  4. Windows 32-bit işletme sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör “C:\Windows\System32” klasörüdür.
  5. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde System32 klasörüne yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
  6. Windows 64-bit işletim sistemi kullanıyorsanız ilgili klasöre yapıştırmanız gerekir ilgili klasör “C:\Windows\SysWOW64” klasörüdür.
  7. Detaylandırırsak Bilgisayarım -> C: Sürücüsü ( Genelde Ana tanım C: olur.) -> Windows klasörü içerisinde SysWOW64 klasörüne yapıştırınız.(kopyalamıştınız)
  8. DLL zaten var uyarısı yapabilir. Zarar görmüş bir DLL yenisiyle değiştirildiğinde yenilenmiş olacaktır.
  9. DLL test etmek denemek için uygulamadaki hatalı işlemi tekrar ediniz.